HR Award – informační schůzky pro zaměstnance

20. 1. 2020

Bez popisku

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

z pověření pana děkana vás srdečně zvu na informační schůzku na téma HR Award na Filozofické fakultě MU.

HR Award je evropské ocenění kvality personálních procesů ve výzkumných institucích. Filozofická fakulta MU nyní usiluje o získání tohoto ocenění a bude implementovat principy stanovené Evropskou komisí tak, aby zaručila zaměstnancům profesionální, otevřené, transparentní a etické pracovní prostředí.

Přijďte se seznámit s tím, co nám HR Award přinese, neboť se týká nás všech. Vaše účast je nejen důležitá, ale přímo nezbytná. Pokud jste vedoucím pracoviště FF MU nebo člen pracovní skupiny HR Award FF, který se už informační prezentace zúčastnil, pak už Vaše účast naopak není nutná.

Informační schůzka pro zaměstnance se uskuteční v učebně B2.13, budova B2, 1. podlaží, a to:

20. 1. 2020       14.00–15.00 hod.       pro zaměstnance, jejichž příjmení začíná písmenem A–G
21. 1. 2020       09.30–10.30 hod.      pro zaměstnance, jejichž příjmení začíná písmenem H–Kř
21. 1. 2020       15.00–16.00 hod.       pro zaměstnance, jejichž příjmení začíná písmenem Kš–O
22. 1. 2020       09.00–10.00 hod.       pro zaměstnance, jejichž příjmení začíná písmenem P–S
22. 1. 2020       14.30–15.30 hod.       pro zaměstnance, jejichž příjmení začíná písmenem Š–Ž

Pokud Vám daný termín nevyhovuje, zúčastněte se schůzky v kterémkoliv z jiných termínů.
Vzhledem ke kapacitě místnosti prosím, abyste takto učinili pouze v případě vážného důvodu.
Veškeré Vaše dotazy směřujte prosím na tým HR Award FF na adrese rampouchova@phil.muni.cz a ayadi@phil.muni.cz.

Informační leták o HR Award najdete zde.

Těšíme se na setkání s vámi!

prof. Mgr. Lukáš Fasora, Ph.D., proděkan pro výzkum a rozvoj

Zjistěte více o HR Award

Bez popisku

Tyto aktivity jsou podpořeny z operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání v rámci projektu „Rozvoj lidských zdrojů a dalších strategických oblastí pro podporu výzkumu na MU (HR4MUII)“, reg.č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_054/0014703.