Celoživotní vzdělávání v Brně? Přece na Filozofické fakultě MU

Jste z Brna či okolí? Rádi byste se přihlásili do celoživotního vzdělávání, ale ztrácíte se v množství nabídek a možností? Objevte pět důvodů, proč si vybrat Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity.

Foto: archiv FF MU

1. Pestrá nabídka

U nás si na své přijde úplně každý! Každoročně otevíráme celou řadu kurzů celoživotního vzdělávání, které svým obsahem pokrývají různé oblasti vzdělávání. Dobrodružné povahy jistě ocení pestrou nabídku jazykových kurzů, které je zavedou třeba do Švédska, Nizozemska či Řecka. Nadšence do moderních technologií zase osloví kurzy zaměřené na efektivní práci s daty či obecně na digitální kompetence. Zkrátka ale nepřijdou ani lidé, kteří si prostě jen chtějí příležitostně zpestřit podvečer. Připraven je pro ně rovnou celý cyklus, který jim přiblíží různá zákoutí světa humanitních věd. Nelákalo by vás ponořit se například do tajů antiky či tisícileté historie písma?

2. Zkušení lektoři a přiměřené tempo výuky

Naši lektoři a lektorky patří mezi špičku ve svých oborech! Tématům, o nichž přednášejí, se často věnují mnoho let a zkoumají je do posledního detailu. Žádný zvídavý dotaz je proto nezaskočí. S výkladem a předáváním svých znalostí mají navíc všichni bohaté zkušenosti, a proto dokážou efektivně přizpůsobit tempo výuky potřebám účastníků kurzu. Jistě také přivítáte, že ve většině našich kurzů obdržíte zpracované poznámky. Už se tak nemusíte bát, že něco zapomenete.

„Kurz mi přinesl spoustu nových informací a praktických zkušeností odborníků z oblasti Age Managementu. Oceňuji velmi příjemné prostředí a hodně prostoru k diskusi a praktické úkoly.“

Lucie Lucie
Specialistka podpory podnikání a inovací a absolventka kurzu Age Management pro personální řízení

3. Příjemné studijní prostředí

Moderně zařízené učebny jsou u nás samozřejmostí! Ve zrekonstruovaném fakultním areálu se mísí moderní prvky s duchem více než stoleté tradice a historie. Po cestě na svou lekci tak můžete potkat třeba sádrové odlitky antických soch, které má fakulta ve svých sbírkách. Kromě toho také jistě oceníte příjemně upravené nádvoří, kavárnu s dobrou kávou a drobným občerstvením přímo v areálu či skvěle vybavenou ústřední knihovnu.

4. Snadná dostupnost přímo v centru Brna

Zapomeňte na zdlouhavé a otravné hledání volného místa k zaparkování. K nám se pohodlně dostanete městskou hromadnou dopravou či pěšky. Hlavní fakultní areál se nachází v samotném centru Brna, díky čemuž budete mít významný dopravní uzel – ulici Česká – takřka za rohem. Ve fakultním areálu také najdete stojany na kola či koloběžky.

5. Dlouholetá tradice

Vzděláváme již více než sto let! Filozofická fakulta Masarykovy univerzity si za tuto dobu vydobyla renomé respektované instituce. Pravidelně se umisťuje na předních příčkách významných světových žebříčků, vydává více než 20 odborných časopisů a také vlastní ediční řadu monografií, jejíž počátky sahají až do 20. let minulého století. Je tedy garancí toho nejlepšího na trhu.

Nechcete nic promeškat?

Napište nám svůj e-mail a my vás budeme informovat o aktuální nabídce kurzů na Filozofické fakultě MU.

Načítám...

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.