Ivan Foletti představil veřejnosti moc obrazů

Proč mají obrazy v naší společnosti takovou moc? A jak tomu bylo v minulosti? A mají nějaké obrazy větší sílu než ostatní? Na tyto a další otázky odpověděl Ivan Foletti z Centra středověkých studií FF MU v rámci své přednášky z cyklu Otevřený svět humanitních věd.

22. 3. 2023 Patrik Švec Události Fotogalerie

Svět humanitních věd se na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity opět otevře v dubnu. Tentokrát se veřejnosti představí vybrané fakultní spolky – vedle Nadačního fondu studentů se setkání zúčastní Filosofické divadloMužský pěvecký sbor Láska opravdivá.

Cyklus přednášek Otevřený svět humanitních věd je volně přístupný široké veřejnosti. Setkání se zpravidla konají každou třetí středu v měsíci od 14 hodin v aule FF MU.