Open Day 2022: Letos konečně prezenčně

S fakultním areálem, studijní nabídkou či průběhem přijímacího řízení na FF MU se mohli zájemci seznámit v sobotu 17. září. Kromě studentů, jež představili své obory, byli na místě také třeba zástupci zahraničního oddělení, kteří zodpovídali otázky týkající se výjezdů do zahraničí. Zástupci nadačního fondu studentů zase představili studentské spolky a akce, do kterých se může každý zapojit.

22. 9. 2022 Patrik Švec Uchazeči Fotogalerie

Šarlota Sedláčková studuje (nejen) filozofii, je také studentskou senátorkou v akademickém senátu. Miluje knihy, umění, sarkastický humor a dobrou společnost. Je také amatérská jogínka a zapálená alchymistka. Letos uchazeče provází celým přijímacím řízením na FF MU – od výběru oboru, přes podání přihlášky a přijímací zkoušky až k zápisu do studia.

Sledujte Šarlotu na sociálních sítích

TikTok Instagram Osobní blog