Problémy s režimem zabezpečeného testování

14. 12. 2023

Bez popisku
V posledních dnech narážíme na problémy s funkčností režimu pro zabezpečené testování v učebnách. V některých případech mohou tyto problémy zabránit studentům ve spuštění požadovaného testu v ELFu. Na nápravě pracujeme, s největší pravděpodobností však dojde k jejímu nasazení až po Novém roce.
Pokud plánujete režim pro zabezpečené testování v učebnách použít, doporučujeme provést následující změny nastavení, abyste se problémům vyhnuli:
  1. U testu, který budou studenti psát, nenastavujte nutnost zadávat heslo, místo toho můžete přístup k testu omezit na počítače v dané učebně.
  2. U kurzu, ve kterém se daný test nachází, přepněte zobrazení sekcí (Nastavení kurzu -> Typ uspořádání kurzu -> Zobrazení sekcí) na "jedno téma na stránku".
V případě, že budete chtít s nastavením pomoci, neváhejte nás kontaktovat na adrese elf@phil.muni.cz.
Pokud narazíte na potíže se zabezpečeným režimem během samotného testování, můžete nám volat na telefon 594 49 1592 (telefon nechte déle zvonit, klapka se přesměrovává na mobilní telefon).
Omlouváme se za způsobené komplikace.