Průvodce začátkem studia

Jak najít správnou učebnu

Masarykova univerzita a koneckonců i samotná filozofická fakulta se nacházejí v mnoha budovách po celém Brně. Někdy může být trochu náročné najít tu správnou a v ní pak tu správnou místnost, kam se máte dostavit na výuku nebo na konzultaci za vyučujícím. Existují však nástroje, které vám v tom pomohou. Navíc časem zjistíte, že označování učeben na fakultě má svůj systém.

Jakoukoliv budovu či místnost na MU naleznete online na webu zde nebo v portálu Kompas. Přímo do mobilního telefonu si pak můžete stáhnout aplikaci MUNI Buildings. Pro filozofickou fakultu můžete využít také přehled budov na našem webu.

TIP: Učebny na filozofické fakultě jsou označovány tak, že počáteční písmeno značí budovu, číslo za ní pak patro a další číslo pořadí učebny na patře. Např. učebnu C34 najdete v budově C ve 3. patře, učebnu B2.52 v budově B2 v 5. patře.

Užitečné odkazy